Możliwość pracy – Asystent Księgowego

Lokalizacja: Glen Huntly VIC 3163

Wynagrodzenie podstawowe: 60–65 XNUMX USD

Obowiązki:

  • Przygotuj miesięczne sprawozdania finansowe/raport zarządczy
  • Przygotuj budżet firmy i bieżące prognozy
  • Obsługa zapytań dotyczących subskrypcji klientów, fakturowania, płatności i innych spraw związanych z finansami
    oraz przygotowywać i wysyłać faktury do klientów
  • Przygotuj raporty/dokumenty wymagane do corocznego audytu podatkowego i wymagań dotyczących kredytu bankowego
  • Przegląd istniejących procesów w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy i usprawnienia zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy
  • Przygotuj kwartalne raporty BAS i inne raporty rządowe
  • Zbieraj informacje o liście płac, przetwarzaj w MYOB, twórz raporty, pliki bankowości elektronicznej, dzienniki, porady płacowe, zgłaszaj dane STP do ATO i kompleksowe przetwarzanie list płac firmy w Australii i Wielkiej Brytanii
  • Prześlij datę płatności pracownika do banku CBA dla EFT dla pracowników, wyślij e-mailem paski wypłat
  • Przygotować, uzgodnić i przekazać miesięczną składkę emerytalną, obowiązek podatkowy od wynagrodzeń
  • Zachowaj ścieżki audytu do odzyskania w przypadku nieprawidłowego działania lub dla każdego późniejszego dochodzenia/audytu
  • Przygotowywanie raportów płacowych dla menedżerów zgodnie z wymaganiami.
  • Przygotowywanie i przetwarzanie dzienników dla rezerw pracowniczych.
  • Uzgadnianie kont Księgi Głównej związanych z płacami
  • Obliczenia terminacji i redundancji zgodnie z wymaganiami
  • Przetwarzanie i uzgadnianie na koniec roku (30 czerwca) oraz przetwarzanie i uzgadnianie na koniec roku (5 kwietnia) wraz z podsumowaniami płatności (Wielka Brytania)
  • Koordynacja, zarządzanie i wypłata odszkodowań pracowniczych
  • Koordynacja składek emerytalnych zapewniająca spełnienie wymogów ustawowych.
  • Obsługa zapytań kadrowych dotyczących płac i kadr.
  • Doradzamy w kwestiach dotyczących relacji pracowniczych i pracowniczych.
  • Inne obowiązki zgodnie z zaleceniami

Wymagane umiejętności:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnej roli uzyskane w średniej lub dużej organizacji, najlepiej z doświadczeniem w branży chemicznej i/lub oprogramowania
  • Doświadczenie z księgowością płac w Wielkiej Brytanii będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w korzystaniu z automatycznych systemów księgowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu rachunków zarządczych i innych analizach
  • Doświadczenie w zapewnianiu przestrzegania procedur finansowych i kontroli wewnętrznych
  • pakiet Microsoft Office w szczególności Excel, systemy bankowości internetowej, poczta elektroniczna itp.
  • Zdolność do pracy do terminów
  • Zrozumienie ustawodawstwa i procesów płacowych i kadrowych tj. interpretacja nagród i ustawodawstwa, podatków i składek emerytalnych
  • Znajomość MYOB, HMRC Basic PAYE Tools i procesu składania ofert online
  • Silne umiejętności analityczne z dużą dbałością o szczegóły

Kwalifikacje:

Licencjat lub wyższy z rachunkowości

Prosimy kierować wstępne zapytania do Johna Yiu (tel: +613 9573 3104) i przesyłać CV pocztą elektroniczną na adres **@ch**********.net z tematem nagłówka Asystent Księgowego.

Szybkie zapytanie