Oferta pracy – przedstawiciel obsługi klienta (Melbourne)

Lokalizacja: Glen Huntly, Melbourne VIC

O nas Chemwatch

Chemwatch, międzynarodowy lider internetowych systemów zarządzania chemikaliami, poszukuje energicznego kandydata do obsługi klienta o towarzyskiej osobowości i przyjemnym usposobieniu. Dołączysz do zespołu zaangażowanych osób, które lubią wspólnie spędzać czas zarówno w normalnych godzinach pracy, jak i poza nimi. Chemwatch utrzymuje biura lub przedstawicielstwa w 20 krajach, ale pozostaje dumnie australijski. Jej siedziba główna znajduje się na południowo-wschodnich przedmieściach Victorii.

Wymagane doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje

  • Doświadczenie zorientowane na obsługę klienta z minimum 2-letnim doświadczeniem w Business to Business
  • Chociaż pożądane jest wykształcenie w dziedzinie chemicznej lub związanej z BHP, nie jest to konieczne.
  • Mile widziani niedawni absolwenci i/lub osoby poszukujące pracy z doświadczeniem w sprzedaży/obsłudze klienta.
  • Mile widziana dobra znajomość komputerów, aplikacji mobilnych oraz produktów opartych na modelu SaaS
  • Pożądane byłoby praktyczne doświadczenie z CRM opartym na chmurze (salesforce, Zoho lub odpowiednik).
  • Doskonałe ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka dbałość o szczegóły przy napiętych terminach
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów z wielozadaniowością
  • Przeprowadzane jest szkolenie w miejscu pracy. Zachęcamy nasz zespół do podjęcia szkoleń z obszarów niekoniecznie związanych z niniejszym zakresem obowiązków.
  • Dobra znajomość obsługi komputera jest niezbędna.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia obsługi klienta lokalnym i globalnym klientom
  • Przetwarzanie próśb klientów otrzymanych drogą telefoniczną i e-mailową
  • Utrzymywanie częstych kontaktów z klientami i w efekcie budowanie relacji opartych na zaufaniu
  • Zapewnienie rocznej retencji klientów w wyniku relacji opartych na zaufaniu
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami zarówno face to face, jak i online
  • Podróże lokalne, międzystanowe i międzynarodowe, aby spotkać się z klientami
  • Odpowiadanie i rozpatrywanie reklamacji klientów
  • Śledzenie i osiąganie celów działowych i osobistych KPI
  • Interakcja z działami wewnętrznymi w celu odpowiadania na zapytania klientów
  • Identyfikowanie klientów do aktualizacji subskrypcji

Wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany tą możliwością i posiadasz pożądane umiejętności i doświadczenie, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres **@ch**********.net.

Szybkie zapytanie